Wikia


Zaterdag 13 Juni 2009Edit

05:00 Nick Junior
06:55 Rocket Power
07:45 Animaniacs
08:50 SpongeBob SquarePants
08:55 SuperNick
09:05 De Pinguïns van Madagascar
09:30 SuperNick
09:40 Genie In The House
10:05 SuperNick
10:20 Johnny Test
10:35 SuperNick
10:55 Barnyard
11:05 Pinky and the Brain
11:30 Fairly Odd Parents
12:15 Lola & Virginia
13:00 Genie In The House
13:45 Catscratch
14:35 Barnyard
15:25 Ned's SurvivalGids
16:40 Chalkzone
17:30 SpongeBob SquarePants
18:20 The Saddle Club
18:45 iCarly
19:10 Genie In The House
19:35 Drake & Josh

Maandag 15 Juni 2009Edit

05:00 Nick Junior
06:55 Barnyard
07:20 Avatar: De Legende Van Aang
07:45 SpongeBob SquarePants
07:55 Pinky and the Brain
08:10 SpongeBob SquarePants
08:30 Nick Junior
12:10 Chalkzone
12:25 Genie In The House
13:00 The Mighty B!
13:45 Fairly Odd Parents
14:25 Danny Phantom
15:05 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
16:00 Winx Club
16:25 Johnny Test
16:50 Pinky and the Brain
17:10 Ned's Survival Gids
17:35 SpongeBob SquarePants
18:00 Fairly Odd Parents
18:25 Het Huis Anubis
18:50 Genie In The House
19:15 Chalkzone
19:35 Drake & Josh

Dinsdag 16 Juni 2009Edit

05:00 Nick Junior
06:55 Barnyard
07:20 Avatar: De Legende Van Aang
07:45 SpongeBob SquarePants
07:55 Pinky and the Brain
08:10 SpongeBob SquarePants
08:30 Nick Junior
12:10 Chalkzone
12:25 Genie In The House
13:00 The Mighty B!
13:45 Fairly Odd Parents
14:25 Danny Phantom
15:10 El Tigre
16:00 Winx Club
16:25 Johnny Test
16:50 Pinky and the Brain
17:10 Ned's SurvivalGids
17:40 SpongeBob SquarePants
18:00 Fairly Odd Parents
18:25 Het huis Anubis
18:50 Genie In The House
19:15 Chalkzone
19:35 Drake & Josh

Woensdag 17 Juni 2009Edit

05:00 Nick Junior
06:55 Barnyard
07:20 Avatar: De Legende Van Aang
07:45 SpongeBob SquarePants
07:55 Pinky and the Brain
08:10 SpongeBob SquarePants
08:30 Nick Junior
12:05 Chalkzone
12:30 Genie In The House
12:55 Ned's Survival Gids
13:20 Fairly Odd Parents
14:10 The Mighty B!
14:35 De Pinguïns van Madagascar
15:25 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
16:00 Winx Club
16:25 Johnny Test
16:50 Pinky and the Brain
17:10 Ned's Survival Gids
17:40 SpongeBob SquarePants
18:00 SuperNick
18:10 Fairly Odd Parents
18:20 SuperNick
18:25 Het Huis Anubis
18:50 Genie In The House
19:20 Chalkzone
19:35 Drake & Josh


Donderdag 18 Juni 2009Edit

05:00 Nick Junior
06:55 Barnyard
07:20 Avatar: De Legende Van Aang
07:45 SpongeBob SquarePants
07:55 Pinky and the Brain
08:10 SpongeBob SquarePants
08:30 Nick Junior
12:10 Chalkzone
12:25 Genie In The House
12:55 The Mighty B!
13:35 Fairly Odd Parents
14:20 Danny Phantom
15:10 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
16:00 Winx Club
16:25 Johnny Test
16:50 Pinky and the Brain
17:15 Ned's SurvivalGids
17:40 SpongeBob SquarePants
18:05 Fairly Odd Parents
18:30 Het Huis Anubis
18:55 Genie In The House
19:20 Chalkzone
19:35 Drake & Josh

Vrijdag 19 Juni 2009Edit

05:00 Nick Junior
07:00 Barnyard
07:20 Avatar: De Legende Van Aang
07:45 SpongeBob SquarePants
07:55 Pinky and the Brain
08:10 SpongeBob SquarePants
08:30 Nick Junior
12:05 Chalkzone
12:30 Genie In The House
12:55 The Mighty B!
13:35 Fairly Odd Parents
14:20 Danny Phantom
15:10 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
16:00 Winx Club
16:25 Johnny Test
16:50 Pinky and the Brain
17:15 Ned's SurvivalGids
17:40 SpongeBob SquarePants
18:05 Nick's Flix
18:20 Fairly Odd Parents
18:30 Het Huis Anubis
18:55 Genie In The House
19:20 Chalkzone
19:35 Drake & Josh

Zaterdag 20 Juni 2009Edit

05:00 Nick Junior
07:00 Rocket Power
07:55 Animaniacs
08:20 SpongeBob SquarePants
09:05 Ned's SurvivalGids
09:30 De Pinguïns van Madagascar
09:55 Genie In The House
10:15 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
10:40 Barnyard
11:05 Pinky and the Brain
11:30 Fairly Odd Parents
12:15 Lola & Virginia
13:00 Genie In The House
13:45 Catscratch
14:35 Barnyard
15:25 Ned's SurvivalGids
16:15 Ned's SurvivalGids
16:40 Chalkzone
17:30 SpongeBob SquarePants
18:20 The Saddle Club
18:45 iCarly
19:10 Genie In The House
19:35 Drake & Josh


Zondag 21 Juni 2009Edit

05:00 Nick Junior
06:55 Rocket Power
07:45 Animaniacs
08:25 SpongeBob SquarePants
09:00 Ned's SurvivalGids
09:30 De Pinguïns van Madagascar
09:55 Genie In The House
10:15 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
10:40 Barnyard
11:05 Pinky and the Brain
11:30 Fairly Odd Parents
12:15 Lola & Virginia
13:00 Jimmy Neutron
13:45 Catscratch
14:30 Barnyard
15:25 Ned's SurvivalGids
15:50 Nick's Flix
16:05 Nickelodeon Filmbreak: Shredderman Rules
17:30 SpongeBob SquarePants
18:20 The Saddle Club
18:45 iCarly
19:10 Genie In The House
19:35 Drake & Josh

Maandag 22 Juni 2009Edit

05:00 Nick Junior
06:55 Barnyard
07:20 Avatar: De Legende Van Aang
07:45 SpongeBob SquarePants
07:55 Pinky and the Brain
08:10 SpongeBob SquarePants
08:30 Nick Junior
12:10 Chalkzone
12:35 Ned's SurvivalGids
13:00 The Mighty B!
13:35 Fairly Odd Parents
14:25 Danny Phantom
15:10 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
15:35 Pinky and the Brain
16:00 Winx Club
16:25 Johnny Test
16:50 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
17:15 Ned's SurvivalGids
17:40 SpongeBob SquarePants
18:05 Fairly Odd Parents
18:30 Het Huis Anubis
18:55 Genie In The House
19:20 Chalkzone
19:35 Drake & Josh

Dinsdag 23 Juni 2009Edit

05:00 Nick Junior
06:55 Barnyard
07:20 Avatar: De Legende Van Aang
07:45 SpongeBob SquarePants
07:55 Pinky and the Brain
08:10 SpongeBob SquarePants
08:30 Nick Junior
12:10 Chalkzone
12:35 Ned's SurvivalGids
13:00 The Mighty B!
13:35 Fairly Odd Parents
14:25 Danny Phantom
15:10 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
15:35 Pinky and the Brain
16:00 Winx Club
16:25 Johnny Test
16:50 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
17:15 Ned's SurvivalGids
17:40 SpongeBob SquarePants
18:05 Fairly Odd Parents
18:30 Het Huis Anubis
18:55 Genie In The House
19:20 Chalkzone
19:35 Drake & Josh

Woensdag 24 Juni 2009Edit

05:00 Nick Junior
07:00 Barnyard
07:20 Avatar
07:45 SpongeBob SquarePants
07:55 Pinky and the Brain
08:10 SpongeBob SquarePants
08:30 Nick Junior
12:05 Chalkzone
12:30 Ned's SurvivalGids
12:55 Ned's SurvivalGids
13:20 Wayside
13:55 The Mighty B!
14:40 De Pinguïns van Madagascar
15:25 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
15:35 Pinky and the Brain
16:00 Winx Club
16:25 Johnny Test
16:50 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
17:10 Ned's SurvivalGids
17:35 SpongeBob SquarePants
18:00 Fairly Odd Parents
18:10 SuperNick
18:25 Het Huis Anubis
18:50 Genie In The House
19:20 Chalkzone
19:35 Drake & Josh

Donderdag 25 Juni 2009Edit

05:00 Nick Junior
06:55 Barnyard
07:20 Avatar: De Legende Van Aang
07:45 SpongeBob SquarePants
07:55 Pinky and the Brain
08:10 SpongeBob SquarePants
08:30 Nick Junior
12:05 Chalkzone
12:30 Ned's SurvivalGids
12:55 The Mighty B!
13:35 Fairly Odd Parents
14:25 Danny Phantom
15:10 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
15:35 Pinky and the Brain
16:00 Winx Club
16:25 Johnny Test
16:50 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
17:15 Ned's SurvivalGids
17:40 SpongeBob SquarePants
18:05 Fairly Odd Parents
18:30 Het Huis Anubis
18:55 Genie In The House
19:20 Chalkzone
19:35 Drake & Josh

Vrijdag 26 Juni 2009Edit

05:00 Nick Junior
07:00 Barnyard
07:20 Avatar: De Legende Van Aang
07:45 SpongeBob SquarePants
07:55 Pinky and the Brain
08:10 SpongeBob SquarePants
08:30 Nick Junior MARATHON: Thomas de Stoomlocomotief
12:05 Shaun het Schaap
12:10 Chalkzone
12:25 Ned's SurvivalGids
12:55 The Mighty B!
13:40 Fairly Odd Parents
14:25 Danny Phantom
15:10 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
15:35 Fairly Odd Parents
16:00 Winx Club
16:25 Johnny Test
16:50 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
17:10 Ned's SurvivalGids
17:35 SpongeBob SquarePants
18:00 Nick's Flix
18:15 Fairly Odd Parents
18:25 Het Huis Anubis
18:50 Genie In The House
19:20 Chalkzone
19:35 Drake & Josh

Zaterdag 27 Juni 2009 (Betoverend Weekend)Edit

05:00 Nick Junior
07:00 Rocket Power
07:55 Animaniacs
08:20 SpongeBob SquarePants
09:05 Ned's SurvivalGids
09:30 De Pinguïns van Madagascar
10:00 Fairly Odd Parents (Marathon)
15:25 Ned's SurvivalGids
16:40 Chalkzone
17:30 SpongeBob SquarePants
18:20 The Saddle Club
18:45 iCarly
19:10 Genie In The House
19:35 Drake & Josh

Zondag 28 Juni 2009 (Betoverend Weekend)Edit

05:00 Nick Junior
07:00 Rocket Power
07:55 Animaniacs
08:20 SpongeBob SquarePants
09:10 Ned's SurvivalGids
09:35 De Pinguïns van Madagascar
10:00 Fairly Odd Parents (Marathon)
14:35 HiHi met SiSi
15:00 Fairly Odd Parents
15:25 Ned's SurvivalGids
15:50 Nick's Flix
16:05 Nickelodeon Filmbreak: Olsen Twins: When in Rome
17:30 SpongeBob SquarePants
18:20 The Saddle Club
18:45 iCarly
19:10 Genie In The House
19:35 Drake & Josh

Nick Junior in Juni 2009Edit

Maandag tot Zondag (05:00 tot 06:55)Edit

05:00 Dora
05:25 Go Diego Go
05:45 Ni Hao Kai-Lan
06:15 Little Kingdom
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Go Diego Go / Dora

Maandag tot Vrijdag (08:30 tot 12:00)Edit

08:30 Dora
08:55 Ni Hao Kai-Lan
09:20 Dibo de wensdraak
09:35 Timmy Tijd
09:45 Wonder Team
10:10 Pim & Pom
10:15 Backyardigans
10:40 Roary de Racewagen
10:50 Go Diego Go
11:15 Bruno en de bananenclub
11:25 Bruintje Beer
11:35 Pieter Post
11:45 Thomas de Stoomlocomotief
11:55 Shaun het Schaap

Zie ookEdit

2008Edit

2009Edit


NickToons
Nickelodeon Logo = 1 (2007-2009)

De Pinguïns van Madagascar | The Mighty B! | BarnYard | Tak en de kracht van Juju |
El Tigre | Ricky Sprocket | Avatar | Invader Zim | Wayside | CatDog | De Boze Bevers |
SpongeBob SquarePants | Catscratch | Danny Phantom | All Grown Up |
My Life As A Teenage Robot | Jimmy Neutron | Fairly Odd Parents | Rocket Power |
Rocko's Modern Life | As Told By Ginger | The Wild Thornberry's | Hey Arnold! | Rugrats |