Wikia


Dit was de TV-gids van Maart 2008, van Nickelodeon (analoog).

Vrijdag 07 Maart 2008Edit

05:00 Nick Junior
06:55 Ned's SurvivalGids
07:20 Avatar: De Legende Van Aang
07:45 Animaniacs
08:10 Fairly Odd Parents
08:45 Nick Junior
11:45 Viva piñata
12:05 Supernormal
12:30 Wayside
12:55 All Grown Up
13:40 The X's
14:05 Catscratch
14:50 My Life as a Teenage Robot
15:25 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
15:50 Winx Club
16:10 Fairly Odd Parents
16:35 Edgar & Ellen
17:00 Avatar: De Legende Van Aang
17:50 SpongeBob SquarePants
18:10 Nick's Flix
18:25 Drake & Josh
18:50 Het Huis Anubis
19:20 Lola & Virginia
19:35 My Parents Are Aliens

Zaterdag 08 Maart 2008Edit

05:00 Nick Junior
07:00 Wayside
07:50 My Life as a Teenage Robot
08:35 SpongeBob SquarePants
09:00 SuperNick
09:10 SpongeBob SquarePants
09:20 SuperNick
09:30 Ned's SurvivalGids
09:55 SuperNick
10:05 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
10:25 Animaniacs
10:45 SuperNick
11:00 Animaniacs
11:30 Het Huis Anubis
18:25 HiHi met SiSi
18:35 Sportlets
18:45 Unfabulous
19:10 Drake & Josh

Zondag 09 Maart 2008Edit

05:00 Nick Junior
07:00 Wayside
07:50 My Life as a Teenage Robot
08:35 SpongeBob SquarePants
09:25 Ned's SurvivalGids
10:10 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
10:35 Animaniacs
11:20 Fairly Odd Parents
11:30 Het Huis Anubis
15:50 Nick's Flix
16:00 Nickelodeon Filmbreak: Roxy Hunter
17:35 Het Huis Anubis
18:45 Unfabulous
19:10 Drake & Josh

Maandag 31 Maart 2008Edit

05:00 Nick Junior
06:55 Ned's SurvivalGids
07:20 Avatar: De Legende Van Aang
07:45 SpongeBob SquarePants
08:10 Fairly Odd Parents
08:50 SpongeBob SquarePants
09:40 Edgar & Ellen
10:05 Nick Junior
11:50 Rocket Power
12:20 Supernormal
12:35 Wayside
13:25 Fairly Odd Parents
14:10 Ricky Sprocket
15:00 El Tigre: De Avonturen van Manny Rivera
15:50 Winx Club
16:10 Fairly Odd Parents
16:35 Edgar & Ellen
17:00 Avatar: De Legende Van Aang
17:20 Drakenjagers
17:45 SpongeBob SquarePants
18:10 Animaniacs
18:20 Drake & Josh
18:50 Het Huis Anubis
19:20 Lola & Virginia
19:35 My Parents Are Aliens


Nick JuniorEdit

Ochtend: Maandag tot Zondag (05:00 tot 06:55)Edit

05:00 Dora
05:25 Blues' Clues
05:45 Backyardigans
06:10 Maanman Jim
06:20 Fifi en haar Bloemenvriendjes
06:30 Go Diego Go

Ochtend: Maandag tot Vrijdag (08:45 tot 11:45)Edit

08:45 Dora
09:10 Fifi en haar Bloemenvriendjes
09:20 Bruno en de bananenclub
09:30 Wonder Team
09:55 Miss Spider
10:05 Backyardigans
10:30 Louie
10:40 Maanman Jim
10:55 Go Diego Go
11:20 Beertje Bruin
11:30 Pieter Post


Zie ookEdit